Pogrzeb tradycyjny

Pogrzeb tradycyjny jest najczęściej wybieraną formą pochówku. Zakorzeniony w tradycji polskiej ceremoniał ostatniego pożegnania polega na złożeniu trumny z ciałem zmarłego do grobu ziemnego.

Zakład Pogrzebowy Elizjum zapewnia organizację godnego i zgodnego z tradycjami pochówku. Oferujemy tradycyjne usługi pogrzebowe na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Przykładamy szczególną wagę do profesjonalnych usług pogrzebowych obejmujących kompleksową organizację pochówku z zachowaniem powagi i pełnego szacunku dla Zmarłego. Pragniemy, aby każda organizowana przez nas uroczystość godnie oddała hołd Osobie, która odeszła.

 
 

Pogrzeb z kremacją

Kremacja to coraz powszechniejszy sposób pochówku w Polsce.

Ten rodzaj pożegnania wybierają bliscy Zmarłych niezależnie od wiary, pochodzenia czy poglądów. Dopuszcza go także Kościół Katolicki, dzięki czemu pogrzeb w obrządku katolickim może polegać także na pochowaniu zwłok spopielonych w procesie kremacji.

Dom Pogrzebowy Elizjum, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bliskich Zmarłych, przeprowadza pogrzeby w ramach pochówku urnowego. Naszym pracownikom można zaufać – wszelkie prowadzone czynności przeprowadzimy w sposób godny, honorując powagę Zmarłego i odnosząc się do jego doczesnych szczątków w należytym szacunkiem.